Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Powszechnie dostępne świece posiadają przeważnie otulający i słodki damski zapach. Świece ProCandle postanowiły, jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom także męskich gustów. W ten sposób powstała, więc świeca sojowa 1 Billion o pięknym aromacie przypominającym kultowe perfumy Paco Rabanne One Million.

Zapachowa świeca sojowa zapewni relaksujący i zmysłowy aromat, który będzie idealny szczególnie w zimowe wieczory. Zapach perfum Paco Rabanne z założenia skierowany jest do mężczyzn, jednak dzięki orzeźwiającemu i przyjemnemu zapachowi dopasuje się on do każdego wnętrza. Głównymi nutami wyczuwalnymi podczas palenia się świeczki są bowiem grejpfruty, czerwone pomarańcze i mięta, a nutami bazowymi paczula oraz wonność drzewna. Natomiast po około 10 minutach następuje rozwinięcie wyżej wymienionych aromatów i ich uzupełnienie.

W tym wypadku akurat o woń cynamonu, róży i nuty przyprawowe. Takie połączenie przyczynia się, więc do powstania przyjemnej, ciepłej, otulającej oraz orzeźwiającej atmosfery. Podczas długotrwałego palenia się świeczki zapach ten staje się jeszcze bardziej zmysłowy, uwodzicielski i lekko słodki. Idealnie sprawdzi się, więc podczas romantycznych spotkań. Dodatkową zaletą tej świecy jest również naturalny sojowy wosk, drewniany knot i eleganckie sześciokątne opakowanie.