Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Wanilia to jeden z najbardziej popularnych na świecie dodatków do potraw. Aromat wanilii jest bardzo charakterystyczny i znany chyba każdemu.

Wanilia znana jest od starożytności i w zamierzchłych czasach uznawana była za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Zapach wanilii działa bowiem pobudzająco, wzmaga pożądanie i podnosi libido. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zapach wanilii zawiera w sobie fitoferomony, które są nazywane również cząsteczkami miłości i radości. Wanilia działa nie tylko pobudzająco, ale również odprężająco i relaksująco. Jej zapach u wielu wywołuje pozytywne skojarzenia związane z pysznymi deserami, lodami czy innymi pysznościami.

Wykorzystując właściwości zapachu wanilii stworzyliśmy serię świec zapachowych. Świeca o zapachu waniliowym zapalona w pomieszczeniu z pewnością zbuduje odprężający oraz zmysłowy nastrój. W naszej ofercie znajdują się świece o różnym kształcie, strukturze oraz czasie palenia. Wszystkie one będą z pewnością wspaniałą ozdobą sypialni lub innego pomieszczenia.