Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Dla wielu osób okres świąt Bożego Narodzenia kojarzy się określonymi zapachami. Magia świątecznego nastroju jest z całą pewnością zamknięta w zapachu cynamonu.

Cynamon znany jest na świecie od starożytności i ma szerokie zastosowanie w kuchni. Udowodnione są również jego właściwości lecznicze. Najbardziej charakterystyczny jest jednak sam zapach cynamonu, który jest często wykorzystywany w aromaterapii. Korzenny zapach odpręża i wprowadza w dobry nastrój. Powszechnie uważa się również, że cynamon to afrodyzjak. Paląca się świeca o zapachu cynamonowym z pewnością wprowadzi intymny oraz nastrojowy klimat. Większości osób cynamon kojarzy się ze świętami oraz okresem je poprzedzającym. Unoszący się w powietrzu zapach cynamonu to znak, iż niedługo będziemy świętować Boże Narodzenie.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości, ręcznie zalewane świece o zapachu cynamonowym. Dzięki dostępności wielu kształtów oraz wielkości każdy z pewnością wybierze świecę idealną dla niego. To również świetny pomysł na prezent mikołajkowy lub świąteczny.