Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Lalka cosmetics


Świece od wielu lat są niezwykle popularnym dodatkiem. Towarzyszą nam one od wieków, natomiast kiedyś pełniły nieco inną funkcję. Ogień był wtedy jedynym źródłem światła po zmroku. Szacuje się, że świece używane były już ponad 3 tys. lat temu.

Obecnie używamy ich z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest nagła awaria prądu lub sygnalizowana przerwa w dostawie. Zdecydowanie częściej sięgamy po nie jednak dlatego, że chcemy udekorować nimi wnętrze oraz zbudować nastrój sprzyjający relaksowi. Niezależnie od rodzaju pomieszczenia świece sprawdzą się wszędzie. Nadadzą bowiem przyjemnego klimatu oraz intymnego nastroju zarówno w salonie, jak i w sypialni. Doskonale sprawdzą się także w łazience i w kuchni. Zapalone podczas kąpieli zbudują kameralny klimat, a podczas kolacji dopełnią romantycznego nastroju.

Ogromną popularnością cieszą się świece zapachowe, dzięki którym w pomieszczeniu unosi się piękny zapach. Warto jednak dobrać je również pod względem aranżacji wnętrza, pamiętając o ich kolorystyce. W ten sposób uda się zbudować spójny wygląd całości.