Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Prezenty... Niektórzy lubią je dawać, inni wolą dostawać. Czasem ciężko jednak wpaść na pomysł, czym daną osobę obdarować, szczególnie jeśli nie mamy z nią bardzo bliskiego kontaktu lub chcemy zmieścić się w określonym budżecie. Mamy jednak pomysł na upominek, który sprawdzi się w każdej sytuacji – świece z prasy!
Wyróżnia je prostota i elegancja. Dzięki temu idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń, będą stanowić cenny element dekoracyjny wnętrz oraz z pewnością przypadnie do gustu osobie obdarowanej. Świece z prasy posiadają gładką, matową strukturę oraz występują w dwóch kształtach: walca i kuli. Poza tym różnią się one także odcieniami. Występują w delikatnych i uniwersalnych kolorach: białym, écru, perłowym, złotym i srebrnym. Warto wspomnieć, że proponowane świece można zakupić w wersji zapachowej i bezzapachowej. Dla fanów zapachów przygotowaliśmy produkty zawierające w swoim składzie olejki eteryczne o woni wanilii oraz jaśminu.
Podczas produkcji świec z prasy wykorzystaliśmy najwyższej jakości składniki. Dzięki temu palą się one dłużej niż tradycyjne, wypalając się równomiernie. Nie pokrywają się również sadzą – w trakcie procesu spalania wydziela się mniejsza ilość dwutlenku węgla.