Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Lalka cosmetics

Świece od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością. Co rusz firmy produkują je z innych półproduktów, jak choćby wosk sojowy, który jest prawdziwym hitem. Na uwagę zasługuje także coraz większa ilość zapachów – każdy Klient może znależć swój ulubiony zapach niezależnie czy jest to woń owocowa, kwiatowa, drzewna czy jakakolwiek inna.
Oprócz wartości praktycznej coraz częściej świece wykorzystujemy jako element dekoracyjny stołu. Nic dziwnego – zapalona świeca dodaje intymnego klimatu i ciepła, natomiast zgaszona, położona z innymi elementami dekoracyjnymi, przyozdobi wnętrze. Często stanowią one element stroików, wkładamy je do wysokich świeczników, stawiamy na paterach z sezonowymi ozdobami. Często samodzielnie są one na tyle ozdobne, że nie potrzebują żadnych dodatków.
Warto zauważyć, że w zależności od osobistych preferencji wybrać można także świece minimalistyczne, białe i o prostej budowie. Już one same wystarczająco rozświetlą wnętrze, wprowadzą sporą dawkę romantyzmu, elegancji, powagi lub radości.