Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Lalka cosmetics

Zapachy pełnią w naszym życiu ważną rolę. Może nam się wydawać, że są jedynie dodatkiem, ale często stanowią źródło wspomnień, pozwalają się zrelaksować, oczyszczają atmosferę, dodają energii i budzą konkretne skojarzenia. Część z nich jest inspirowanych zapachami perfum znanych marek. Dziś kilka słów o zapachu Opium.
Świeca jest wykonana z naturalnej soi i materiałów ekologicznych, dzięki czemu jest bezpieczna i trwała. Woń Opium z kolei jest połączeniem otulającej wanilii i pobudzającej kawy. To duo świetnie wpływa na samopoczucie, dodaje energii i eliminuje stres. Zapach warto używać podczas nauki, spotkań biznesowych oraz w innych sytuacjach, gdy musimy się skupić, skoncentrować, przyswoić wiedzę lub podjąć trudne decyzje. Już w chwile po zapaleniu świecy wanilia, kawa oraz dodatki w postaci gruszki, cedru, paczuli i jaśminu wypełniają całe pomieszczenie. Efekt świeżości, orzeźwienia i uspokojenia gwarantowany.
Świeca sojowa Opium stanowi idealny wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pali się nawet przez 40 godzin, a nowoczesny design stanowi doskonały element dekoracyjny.