Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Świece zapachowe znajdują się prawie w każdym domu. Uwielbiamy je za ciepły nastrój jaki zapewniają oraz ulubiony aromat. Zależnie od zapachu może on działać na nas w różnorodny sposób – uspokoić nas, zrelaksować , odstresować, albo dodać energii i sił.
Kupując produkt wysokiej jakości chcemy przecież cieszyć się nim przez długi czas. Ważne jest jednak to, aby świece odpowiednio przechowywać. Co przez to rozumieć? Przede wszystkim świece zapachowe (niezależnie od wosku, z którego są wykonane) powinno się przechowywać w miejscu oddalonym od intensywnego światła słonecznego. Nadmierne działanie tego czynnika może bowiem powodować wyblaknięcie produktu przez co straci on swoje walory estetyczne. Długotrwałe wystawienie świecy na bezpośrednie działanie słońca może także powodować nagrzanie się wosku, przez co może ona stracić swój pierwotny kształt. Kolejna kwestia to wystawienie produktu na działanie wilgoci. Może się bowiem pojawić kłopot z jej zapaleniem.
Pozostała jeszcze kwestia zapachu. Aby jak najdłużej cieszyć się ulubioną wonią polecamy przechowywać świecę szczelnie zamkniętą.