Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Jeśli nie jest Ci obojętny los naszej planety z pewnością zainteresuję Cię oferta ProCandle, w której znalazły się ekologiczne świece sojowe.

Wosk sojowy jest naturalny, bezpieczny i nie wytwarza żadnych szkodliwych substancji. Może on służyć także do masażu, ponieważ temperatura jego topnienia jest niższa niż wosku parafinowego. Produkty te posiadają drewniany knot imitujący dźwięk palącego się ogniska lub kominka. Na uwagę zasługuje również fakt, że wosk sojowy wypala się równiej i dłużej niż jakikolwiek inny. Taką świecą będzie można zatem cieszyć się przez długi czas, nie martwiąc się o ich tunelowanie. Świece sojowe ProCandle oferujemy w estetycznych opakowaniach i klasycznej kolorystyce.

Z pewnością będą ona stanowić udany prezent dla bliskiej osoby. Dzięki swojemu wyglądowi dopasują się do większości wnętrz podkreślając ich atuty. Ponadto inspirowane są kultowymi zapachami największych marek. Jesteśmy przekonani, że umilą one Państwu każdy wieczór, niezależnie od pory roku i sytuacji.