Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Już za kilkanaście dni zasiądziemy przy wigilijnym stole. To stół przez te kilka świątecznych dni będzie z pewnością najważniejszym miejscem w każdy domu. Warto zadbać o jego odpowiednią dekorację i przyozdobić go świecami.

Migocące świece na wigilijnym stole potrafią wprowadzić w domu niezwykły nastrój i atmosferę. To świece przecież umieszczane były na gałązkach choinki zanim wynaleziono lampki. Jakie wybrać? Propozycji jest kilka. Jeśli cenimy sobie elegancję to najlepiej wybrać proste, długie i gładkie świece, które będą umieszczone w ozdobnym świeczniku. Równie dobrym pomysłem jest rozmieszczenie w wielu miejscach na stole małych podgrzewaczy, tzw. tealighty. Najlepiej umieścić je w eleganckich, małych szklanych miseczkach, w których będą się prezentowały niezwykle pięknie. Na stole można ustawić również jedną lub kilka dużych świec o kształcie walca lub kuli. Jeśli ktoś ceni klasyczny styl to idealnie sprawdzą się świece rustykalne. Świeczkę można również ustawić w środku świątecznego wieńca lub wewnątrz ozdobnych niewielkich latarenek.

Na naszej stronie znajdą Państwo bogatą ofertę świec w różnych kolorach oraz kształtach. Każdy z pewnością wybierze świece, które podkreślą niezwykły charakter świątecznych dni.