Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Wszystkim miłośnikom kwiatowych zapachów i tęskniących już trochę za cieplejszymi dniami polecamy naszą kolekcję świec o zapachu niezwykłej rośliny, jaką jest jaśmin.

Jaśmin jest od wielu lat wykorzystywany w przemyśle perfumeryjnym oraz przy produkcji kosmetyków. Roślina ta pochodzi z Azji, a jej szczególne właściwości doceniali wyjątkowo chętnie mieszkańcy Chin oraz Indii. Olejek eteryczny wytwarzany z płatków jaśminu bardzo korzystnie wpływa na układ nerwowy, pobudza pracę mózgu, poprawia samopoczucie oraz wprawia w dobry nastrój. Zapach jaśminu jest również znanym od wieków bardzo silnym afrodyzjakiem, który zmniejsza oziębłość partnerów. Legenda głosi, że dzięki zapachowi jaśminu Kleopatrze udało się uwieść cesarza Marka Aureliusza.

Wszystkim chcących przekonać się o niezwykłych właściwościach jaśminu polecamy nasze świece zapachowe. Występują one w wielu kształtach, takich jak kula, walec czy prostopadłościan, dzięki czemu łatwo dobrać świecę pasującą do każdego wnętrza. Niezależnie od wybranego modelu nasze świece o zapachu jaśminu z pewnością będą piękną ozdobą każdego pomieszczenia.