Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Ważną część spośród naszej oferty różnego rodzaju świec zajmują świece zapachowe. Palone w domowym zaciszu lub poza domem pozwalają wypełnić pomieszczenie cudownym aromatem. W ofercie dostępnych jest wiele świec, w tym równie te o zapachu pomarańczowym.

Któż z nas nie zna i nie lubi tego zapachu? Pomarańcze kojarzą się głównie ze świętami i zimą, kiedy to pojawiają się w dużych ilościach w domu, ale nie tylko. Owoce te dojrzewają w słonecznych i ciepłych zakątkach Europy i budzą pozytywne skojarzenia z latem. Zapach pomarańczy działa na nas bardzo relaksująco. Unoszące się w powietrzu olejki eteryczne wprawiają w dobre samopoczucie i likwidują stresy. Jeśli ktoś cierpi na depresję lub ma kłopoty z zaśnięciem to zapach pomarańczy z pewnością pomoże w złagodzeniu tych dolegliwości. Dodatkowo powoduje on wzrost libido i może skutecznie podnieść atmosferę w sypialni.

Na naszej stronie internetowej oferujemy duży wybór świec o zapachu pomarańczowym. Klienci mogą wybierać spośród wielu różnych kształtów oraz wielkości. Świece różnią się między sobą również czasem palenia. Każda z nich z pewnością będzie wspaniałą dekoracją, a jej zapach wprowadzi wszystkich w dobry i relaksujący nastrój.