Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Zielona herbata znana jest ze swoich wspaniałych właściwości od wieków. Jej picie bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie oraz wygląd skóry. Dzięki naszym świecom jej niezwykły aromat może nam towarzyszyć zawsze kiedy będziemy mieli na to ochotę.

Zapach zielonej herbaty unoszący się w pomieszczeniu ma działanie relaksujące i odprężające. Paląca się świeca która uwalnia zawarte w niej olejki eteryczne z pewnością pomoże odpocząć po ciężkim i stresującym dniu. Zapach zielonej herbaty ma nie tylko właściwości harmonizujące, ale również pobudza krążenie krwi w organizmie, a przez to wzmacnia naczynia krwionośne. Sam aromat jest stosunkowo łagodny i dlatego polecany jest szczególnie osobą, które nie przepadają za zbyt intensywnymi zapachami. Oferowane w naszym sklepie świece dostępne są w kilku rodzajach kształtów, które z pewnością ułatwią dopasowanie ich do wnętrza pomieszczenia. Dużą zaletą jest również ich delikatny kolor. Świece będę dzięki temu gustowną, ale niezbyt krzykliwą i rzucającą się w oczy dekoracją.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą świec o zapachu zielonej herbaty. Produkowane są one wyłącznie z produktów najwyższej jakości i dzięki temu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.