Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Dzięki świecom można stworzyć wyjątkowy nastrój nie tylko w domowym zaciszu, ale również podczas dużych i ważnych uroczystości. Bez wątpienia jako przykład można tutaj podać ślub. Świece podczas ceremonii zaślubin oraz późniejszej zabawy z pewnością wprawią wszystkich gości w romantyczny i zarazem bajkowy klimat.

Palące się świece w tradycji chrześcijańskiej mają bogatą symbolikę i są nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Podczas ślubu wykorzystać można je również jako wspaniały element dekoracyjny. Świece można ustawić na drodze pary młodej do ołtarza. Najlepiej sprawdzą się oczywiście te w kolorze białym, ale inne delikatne kolory również są akceptowalne. My polecamy w szczególnie świece z prasy, które występują w stonowanych kolorach i są bezzapachowe. Świec nie może też zabraknąć podczas weselnej zabawy. Mogą być one ustawione pojedynczo na stołach lub stanowić element większych dekoracji. Tutaj wykorzystane mogą być świece o wszystkich kształtach i kolorach, również te zapachowe. Bardzo pięknie prezentują się one ustawione w przeźroczystych naczyniach, wypełnionych piaskiem, żwirem lub innym materiałem.

Pomysłów na wykorzystanie świec podczas ślubu i wesela może być naprawdę wiele. Wszystkich szukających świec na ten ważny w życiu każdej pary dzień zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.