Możesz zakupić świece poprzez złożenie zamówienia na nasz adres mail: biuro@procandle.pl

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
biuro@procandle.pl

Orchidea to potoczna nazwa jaką posługujemy się określając kwiaty z rodziny storczykowatych. Są to rośliny niezwykle piękne i pożądane. Wiele osób posiada je w swoim mieszkaniu i zachwyca się ich delikatnym i uwodzicielskim zapachem.

Teraz można podarować bliskiej osobie świece naszej produkcji o zapachu orchidei. Unoszący się w pomieszczeniu zapach tego pięknego kwiatu ma bardzo dobry wpływ na nasz relaks i wypoczynek. Zapach orchidei sprawia, że ludzie nie tylko wyciszają się, ale również zaczynają myśleć bardziej kreatywnie. W starożytności orchidea wykorzystywana była jako bardzo silny afrodyzjak, który pobudzał seksualnie. Świeca o zapachu orchidei zapalona w sypialni może więc mieć korzystny wpływ na strefę intymną.

Na naszej stronie prezentujemy szeroki katalog świec naszej produkcji o zapachu orchidei. Oprócz wspaniałego zapachu wyróżnia je różnorodność kształtów i form. Duży wybór sprawia, że każdy bez problemu dobierze świece najlepiej pasującą do wnętrza jego domu czy mieszkania. Gorąco polecamy i zachęcamy do zakupów.