Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Za równy tydzień obchodzić będziemy Dzień Kobiet. W święto to kobiety z reguły obdarowywane są kwiatami oraz słodyczami. My proponujemy zamiast tego, by podarować bliskiej nam kobiecie świecę.

Świeca z pewnością będzie trafionym i docenionym prezentem. Ustawiona w pomieszczeniu może być jego wspaniałą ozdobą. Dodatkowo blask palącej świecy wycisza i relaksuje. W tym czasie kobieta z pewnością będzie ciepło myślała o osobie od której otrzymała prezent. Świeca jest również prezentem, który będzie służył przez dłuższy czas. Kwiaty, chociażby i najpiękniejsze, po kilku dniach więdną. Świeca natomiast dostarczy wielu godzin relaksu spędzonych w jej blasku. Dodatkowo decydując się na świece w szkle, po jej wypaleniu możemy wykorzystać pusty opakowanie na wiele sposobów.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy szeroki wybór świec, z którego każdy z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla bliskiej jego sercu kobiecie. Szczególnie polecamy świece sojowe z drewnianymi knotami. Świece te są w 100% ekologiczne, gwarantują długi czas palenia, a dodatkowo roztaczają piękny zapach inspirowany znanymi perfumami.