Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Już za kilka dni rozpocznie się kalendarzowe lato. Dla wielu z nas jest to ulubiona pora roku, która kojarzy się przede wszystkim z długimi, słonecznymi dniami, kolorowym krajobrazem, a także zapachami. Letnimi aromatami można na szczęście cieszyć się cały rok dzięki naszym świecom zapachowym.

W ofercie firmy Pro Candle znaleźć można wiele świec zapachowych, które swoim aromatem kojarzą się przede wszystkim z letnimi dniami. Są to na przykład świece o zapachu świeżej trawy. Wiele osób uwielbia ten specyficzny aromat. Świece te mają wspaniały, intensywnie zielony kolor. Lato to czas kiedy kwitnie wiele pięknych i aromatycznych kwiatów i krzewów, takich jak jaśmin. Świece o aromacie jaśminu również dostępne są w naszej ofercie. Letnie miesiące to również czas dojrzewania przepysznych owoców. Ich smak oraz zapach wspominamy później przez wiele następnych miesięcy. Na szczęście w naszej ofercie znajdują się również świece o zapachu owocowym, takim jak czarna czy czerwona porzeczka.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą świec zapachowym i odnalezienia swojego ulubionego letniego aromatu.