Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjne
Pro-Candle Sp. z o.o.


63-700 Krotoszyn
ul. Zamkowy Folwark 17

tel. +48 508 036 716,
fax +48 62 722 68 18
biuro@procandle.pl

Sezon ślubny trwa w pełni i potrwa prawdopodobnie do późnej jesieni. Na weselnym przyjęciu bardzo istotną rolę odgrywają stylowe dekoracje. Do ich wykonania idealnie nadają się różnego rodzaju świece.

Dopełnieniem dekoracji sali weselnej może być nastrojowe światło, a taki właśnie efekt mogą dać zapalone świece. Pomysłów na ich wykorzystanie może być naprawdę wiele. Wszystko zależy oczywiście od ogólnej koncepcji wystroju sali, jej wielkości czy upodobań młodej pary. Świece mogą wpasowywać się kolorystycznie w ogólny wystrój sali, ale nie zawsze musi tak być. Czasami świeczki mogą stanowić ciekawy i kontrastowy element. Najczęściej na weselnych przyjęciach można spotkać świece w kolorze białym, które idealnie sprawdzą się na tego typu uroczystościach. Wybór świec o określonych kształtach czy rozmiarach zależeć może od charakteru weselnego przyjęcia. Jeśli ogranicza się ono wyłącznie do eleganckiego i kameralnego przyjęcia to postawić można na klasyczne, wysokie świece w ozdobnych świecznikach. W przypadku bardziej hucznych imprez może to być nieco ryzykowne. Tutaj świetnie sprawdzą się niewielkie małe świeczki umieszczone w wazonach czy pojemnikach z wodą. Nie istnieje wtedy ryzyko oblania obrusów woskiem, obalenia świecy czy przypadkowego podpalenia.

Jeśli szukacie eleganckich i wysokiej jakości świec na weselne przyjęcie to gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.